Apie Mus

Sodyba Aukštadvaryje

Trakų rajone, nuostabaus grožio ežerų apsuptyje, Aukštadvario miestelio pakraštyje, Jus priims Bielinio sodyba, kurioje rami aplinka, nuostabūs gamtos vaizdai. Šioje sodyboje Jūs galėsite paminėti šventes ir atšvęsti didžiuosius gyvenimo įvykius. Čia patogu rengti vestuves, krikštynas, gimtadienius, įmonės vakarėlius, konferencijas, seminarus. Yra galimybė užsisakyti profesionalių virėjų paslaugas. Mėgstantiems aktyvų poilsį galime pasiūlyti tinklinio - krepšinio aikštelę, pirtį, kubilą su masažinėmis srovėmis ir apšvietimu, sezono metu pasiplaukiojimą valtimis, vandens dviračiais. Taip pat siūlome išbandyti plaukimą baidarėmis Verknės upe. Plaukiojant plaustu po ežerą galėsite pasigrožėti gamtos vaizdais.

Svečių poilsiui įrengti 5 rąstiniai pastatai su visais patogumais. Juose yra virtuvėlės, židiniai. Prie ežero įrengta rąstinė garinė pirtis, kurioje išsivanojus, galima iškart šokti į vandenį. Sodyboje yra trys renginių salės: iki 50, 20 ir 15 vietų. Prie dviejų didesnių salių  yra virtuvės. Sutvarkyta aplinka: asfaltuota automobilių stovėjimo aikštelė,  lauko pavėsinės su židiniais.  Vaikai mūsų sodyboje taip pat neužmiršti, specialiai jiems yra įrengtos vaikų žaidimo aikštelės, sūpuoklės, smėlio dėžės. 

Prie Aukštadvario veikia kartodromas, yra puikių gamtos kampelių, kaip velnio duobė, Nikronių akmuo, Aukštadvario piliakalnis.

Aktyviam poilsiui yra kieto pagrindo krepšinio, tinklinio aikštelė.

Vasaros laikotarpiu galima pasivažinėti dviračiais po Aukštadvario apylinkes, paplaukioti baidarėmis, kanojomis, valtimis, vandens dviračiais po Navo ežerą. Galime organizuoti plaukimą baidarėmis Verknės upe.

Žiemą galima nusileisti nuo kalno rogutėmis, slidinėti.

Sodyba laukia poilsiautojų ištisus metus.

Susisiekite su mumis

  • GPS koordinatės: 54.577962, 24.534974
  • Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
  • Antanas Bielinis
    Atsiskaitomoji sąskaita: LT934010042700277239

Svarbu

Atvykimo į sodybą laikas yra nuo 14:00 val Išvykimas iki 11:00 val (atskirais atvejais dėl laiko galima tartis asmeniškai)

Mes Facebook'e!

Mūsų draugai

Aukštadvario baidarės

Copyright © 2023 Bielinio sodyba • Visos teisės saugomos • Sprendimas Senu/<as design